molestowanie

T.J Miller jednak pojawi się w „Deadpoolu 2”, mimo oskarżeń o molestowanie.

Gwiazda filmu „Deadpool” oraz „Krzemowa Dolina” pojawi się w sequelu do przygód najemnika z nawijką!

T.J Miller, bo o nim mowa, ostatnimi czasy, dość dobrze przędzie. Pojawiał się sporadycznie w kilku produkcjach, gdzie zdecydowanie największą popularność mu przyniosła ostatecznie Krzemowa Dolina oraz Deadpool, dzięki czemu stał się dużo bardziej rozpoznawalny. A tam gdzie rozgłos, to wiadomo, jest i kontrowersja. Jakiś czas temu osoba, która pragnie pozostać anonimowa, oskarżyła niedoszłego Weasela o, modne w tych czasach, molestowanie. Stało się to łamach The Daily Beast, gdzie anonimowa osoba informuje, iż aktor miał ją rzekomo bić, dusić, napastować butelką po piwie podczas miłosnych uniesień. Zaznaczone jest również, że poprzednie oskarżenia były ignorowane ze względu na rosnącą popularność domniemanego oprawcy.

Miller, wraz z żoną, wydali oświadczenie, iż wszystko to jest zmyślone i sami zaprzeczają oskarżeniom.

W świetle tego, padło pytanie, czy aktor pojawi się w filmie Deadpool 2. Producentka Lauren Shuler Donner wyjaśniła, że z racji tego, na jakim etapie postprodukcji znajduje się film, jest to raczej niemożliwe.

Jesteśmy w końcowej fazie produkcji. Nie sądze by to się miało stać.

Cóż, miejmy nadzieję, że zła passa ominie aktora, który przecież tak dobrze odwzorował najlepszego kumpla Wade’a Wilsona.

T.J Millera w roli Weasela, wraz z Ryanem Reynoldsem, zobaczymy już 1 czerwca, kiedy Deadpool 2 trafi do kin.


Źródło: Movies Room

Facebook Comments
Kliknij:
0