NECA

NECA Ultimate 1:4 scale Deadpool wkrótce trafi do sklepów!

NECA zapowiedziała reedycję figurki Deadpoola w skali 1:4!

I to z bonusowym zapasem nowych akcesoriów. Ten 50 centymetrowy potwór oprócz zapasu nowych gadżetów, dostanie nowe, ekskluzywne pudełko. Nie podano żadnej ceny na tą chwilę, aczkolwiek wiemy, iż orientacyjny termin wypuszczenia go na rynek będzie w okolicach maja/czerwca, tak by zgrać się wraz z premierą filmu Deadpool. Dla zainteresowanych, zapraszam do recenzji ostatniej wersji, by mieć pojęcie czego możecie się spodziewać. Poniżej zobaczcie oficjalną zapowiedź NECA oraz krótką galerię pierwszych fotek.

Marvelowski najemnik z niewyparzoną gębą jest pierwszą w historii figurką NECA w niesamowitej skali 1:4! Najprawdopodobniej najbardziej utalentowany najemnik na świecie (a zdecydowanie najbardziej irytujący), czyli Deadpool jest strzelającym żartem, łamiącym czwartą ścianę, pożerającym taco, dowcipnisiem z zabójczym arsenałem.

Ultimate Deadpool mierzy 18 cali (50 centymetrów) wysokości, ma ponad 30 punktów ruchu pozwalających na świetne pozy i ma ogromny arsenał akcesoriów. Figurka trafi do nas z trzema wymiennymi głowami, wymiennymi dłoniami, oraz uzbrojeniem, które wsadzimy w kabury i pochewki. Pełna lista akcesoriów uwzględnia SMG, karabin szturmowy i pistolet, wraz z efektem wystrzału, ponadto katany, sai, nóż, naszyjnik ‚MR-D’, czapkę baseballówkę, kawałek pizzy, jednorożca i oczywiście chimichangę.

Dostaniecie go w nowym, ekskluzywnym opakowaniu.  

I tak to się prezentuje. Trochę to przykre, że ludzie którzy kupili poprzednią wersję, jeśli chcą mieć kompletną wersję, będą musieli ponownie wydać nieco kasy. Niestety dla tych, co kupili wcześniejszą wersję, nie przewidziano żadnego packu akcesoriów uzupełniających.

Kliknij, aby powiększyć:


Źródło: Toyark

Facebook Comments
Kliknij:
0