family guy

„Family Guy” zalicza crossover z Deadpoolem!

Kultowy serial animoway „Family Guy” pariodiuje Deadpoola!

Family Guy właśnie celebruje trzechsetny odcinek na stacji FOX. To niesamowite osiągnięcie jak na komediowy, kontrowersyjny, animowany serial. W tym odcinku Peter Griffin, główny bohater serii, przechodzi szereg zabiegów, które dają mu supermoce. Oczywiście nie idzie to do końca tak, jak miało być i w efekcie dostaje od raka odbytu. To oczywiście nie powstrzymuje naszego herosa przed nadaniem sobie przydomka Red Stool (czerwony stolec), będącego parodią nazwy Deadpool.

Show Setha McFarlane’a cieszy się niesłabnącym powodzeniem i na swoim koncie ma inne parodie Marvela, m.in. moment w którym Lois próbuje uwieść Neila Goldmana, będąc przebraną za Mystique w 4 sezonie, w odcinku 8 Simple Rules For Buying My Teenage Daughter. Neil zostaje zwabiony do hotelu jako Wolverine, myśląc, że to miejsce, gdzie odbywa się konwent dla fanów X-Men.

Innym przykładem jest nawiązanie do Avengers, od Marvel Studios, gdzie jest krytykowana postać Czarnej Wdowy i jej wkładu w drużynę. W momencie, kiedy Thor pyta jej co jej supermocą, ta odpowiada, iż jest to kopanie. Bohaterowie są sceptyczni, poza Hulkiem, który stara się jej bronić z oczywistych powodów.

Zapowiedź odcinka Family Guy, w którym pojawia się parodia Deadpoola, możecie zobaczyć poniżej:


Źródło: The Real Stan Lee

 

Facebook Comments
Kliknij:
0