DEADPOOL 2 przesunięta premiera!

Premiera Deadpool 2 została przesunięta!

Ale nie martwcie się, są to dobre wieści – premiera filmu Deadpool 2 została przesunięta, na szczęście nie na późniejszy termin tylko wcześniejszy! Tak jest! Ryan Reynolds opublikował na swoim twitterze informację, która potwierdza, że film zobaczymy nie 1 czerwca 2018 roku tylko już 18 maja! To aż dwa tygodnie wcześniej niż zakładano.

Fox dokonał również sporych zmian w premierach innych filmów związanych z X-Men. M.in. zmianom uległy premiery New Mutants oraz Gambit – tutaj fani będą zawiedzeni bo chodzi o opóźnienia.

Na głównej stronie FOX możemy przeczytać zarys fabuły. Jest ona napisana w typowy deadpoolowski sposób:

Po przeżyciu niemalże zabójczego ataku bydła, oszpecony szef kuchni (Wade Wilson) zacięcie walczy o spełnienie swojego marzenia. Jest nim chęć zostania najpopularniejszym barmanem w Mayberry. Stara się on jednocześnie pogodzić z utratą zmysłu smaku. Podczas poszukiwań ponownego nadania swojemu życiu smaku, Wade zmierzy się z wojownikami Ninja, Yakuzą oraz stadem seksualnie agresywnych psów. W trakcie swoich podróży po całym świecie odkryje co to znaczy prawdziwa rodzina, przyjaźń i przyprawy – odnajdując przy tym nowy apetyt na przygodę oraz zdobywając upragniony kubek do kawy z napisem Najlepszy Kochanek Świata.

Tak więc zapraszamy Was wszystkich na premierę wcześniej – 18 maja!


Źródło: www.gry-online.pl

Facebook Comments
Kliknij:
0