ilustrastudios

Ilustrastudios Deadpool Merc v1 Maska – Recenzja

Zapraszamy na recenzję maski Deadpoola od Ilustrastudios!

Tak, wreszcie spełniłem jedno z moich, małych marzeń i mam profesjonalną maskę Deadpoola pod mój nadchodzący cosplay. Być może do Pyrkonu uda mi się zmajstrować to wszystko. Pierwszym krokiem jest wspomniana maska od Ilustrastudios. Czym jest wspomniana ekipa albo jeden człowiek za nią? Drewniane tłumaczenie z translatora poniżej:

Artykuły, które sprzedaje IlustraStudios, są wykonane ręcznie, z najwyższej jakości materiałów i wzorem twórcy Jose Mojica, twórcy z wieloletnim doświadczeniem w branży.
Wykonujemy również spersonalizowane prace, kontaktujemy się z nami, będziemy Cię słuchać i będziemy uczyć się Twojego projektu.
Staramy się oferować taką samą jakość produktu jak obsługa klienta.

Witamy w naszym sklepie!

I tak, celowo nic nie zmieniałem w opisie, bo to zabawnie brzmi. Zwłaszcza dla tych (jak ja), którzy czytali pierwszy i jedyny zeszyt Massacre, tłumacząc sobie właśnie z hiszpańskiego na polski, za pomocą translatora. Trzymając się w tonie żartu, sami zobaczcie, jak wyglądała moja poprzednia maska:

A tak całkiem poważnie…

Jose Mojica to twórca właśnie takich właśnie dzieł. Na stronie Ilustrastudios znajdziecie masę różnych wariantów masek Deadpoola, a jak macie odpowiednią ilość zielonych to sami możecie swoją zaprojektować. Człowiek stojący za tą firmą nie ogranicza się tylko do samego Wade’a Wilsona, ale znajdziecie w jego ofercie również maski takich postaci jak Predator czy Loki. Generalnie jest to wysoka jakość za rozsądną cenę. Moja z Hiszpani maska dotarła w ciągu 2 dni, co jest niesamowitym tempem… ale dobra, bo ja tu się rozpisałem, a Wy zapewne czekacie na filmik.

Miłego oglądania!

Facebook Comments
Kliknij:
0