Trailer Deadpool 2 – omówienie najważniejszych informacji

Dla Was trailer został rozbity na części pierwsze – zapraszamy do krótkiego omówienia!

Trailer na początku przedstawia Deadpoola jako Boba Rossa (amerykański malarz, który miał swój własny program w telewizji). Zwiastun trwał około 2 minuty, ale nas interesuje około 15 sekund – czas, w którym pokazano urywki z samego filmu!

Jeśli mrugnęliście chociaż raz to na pewno przegapiliście wiele: wściekłego Deadpoola, powrót kilku wspaniałych postaci, przedstawienie kilku nowych oraz najlepszy środkowy palec w całej historii zwiastunów.

Żeby uchwicić to co najważniejsze trzeba zwolnić zwiastun – wtedy można wyłapać niektóre z bardziej znaczących obrazów na jego końcu. Możecie przejrzeć naszą galerię i być może wyłapać szczegóły, które przegapiliście na początku.

Zauważycie, że kilka nowych postaci pojawiło się w trailerze. Pojawiła się na przykład Domino, która przedziera się przez drzwi. Niestety sama postać nie była dostatecznie widoczna. Zwiastun ujawnia także tajemnicze spojrzenie na postać Juliana Dennisona, która jest otoczona przez płomienie, które wydaje się kontrolować.

Na samym końcu zwiastuna, po zabawnych napisach końcowych można uchwycić swoim okiem Cable. No może nie całego, ale przynajmniej jego rękę!

Zapraszamy do obejrzenia galerii poniżej (kliknijcie żeby powiększyć) ! A czy Wy wyłapaliście coś jeszcze? 😉

Deadpool 2 trafi do kin już 1 czerwca 2018 roku!


Źródło: comicbook.com

Facebook Comments
Kliknij:
0