todd mcfarlane

Todd McFarlane rysuje Deadpoola

Todd McFarlane znany jest z tego, że lubi mieć kontakt z fanami m.in. dzięki filmikom z tutorialami do rysowania. Jego nietuzinkowy styl jest rozpoznawalny przez komiksomaniaków na całym świecie. Znanym jest też fakt, iż Todd był współtwórcą Image Comics, do którego swoją cegiełkę dorzucił również Rob Liefeld czyli ojciec naszego, ulubionego Deadpoola.

W jednym ze swoich ostatnich filmików, twórca postaci Spawna bierze na swój warsztat właśnie postać najemnika z niewyparzoną gębą i robi to bardzo klasycznym, oldschoolowym stylu, do złudzenia przypominającego rysunki z pierwszych komiksów z Deadpoolem. Oczywiście jest to cyfrowe rysowanie, w którym rysownik wspomina, jak bardzo prosto narysować omawianą postać. Dzięki czemu i Wy możecie się nauczyć jak zrobić to porządnie. Zobaczcie poniższy filmik i nie zapomnijcie Toddowi zostawić lajka na stronie.

Kliknij, aby zobaczyć Todda w akcji:

McFarlane jest obecnie pochłonięty swoim rebootem filmu Spawn, postaci której jest autorem. Produkcją ma się zająć Jason Blum z Blumhouse Productions. Premiera jest przewidziana na 2019.


Źródło: ComicBook

Facebook Comments
Kliknij:
0