historia

Historia Cable’a ma być rozłożona na 4 filmy

Cała historia Nathana Summersa nie zamknie się na X-Force i Deadpool 2!

Pomimo tego, iż nie wiemy jaką rolę odegra Cable w nadchodzącym filmie  Deadpool 2, aktor Josh Brolin jest niesamowicie zaangażowany w projekt i poinformował prasę, iż omawiana produkcja to dopiero początek przygody Nathana Summersa.

Nie powiem Wam, ile razy pojawię się w tym filmie, ale powiem Wam, że to tylko przedstawienie postaci i myślę, że to, w jaki sposób to działa w filmie i na promocyjnych materiałach, na których David mnie pokazał, to dobre przedstawienie. Myślę, że nie probujemy ukryć faktu, że to dopiero początek Cable’a, a nie dopiero koniec. Myślę, że jeśli jesteś czuły, to wyczujesz, że jest odrobina tajemnicy w tym wszystkim, a kiedy dotrzemy do X-Force, to zobaczysz, że pojechaliśmy po bandzie z tą postacią. Jeszcze dużo zostało do pokazania, ale to się będzie działo przez trzy następne filmy.

Mówi aktor w wywiadzie dla Collidera. Wywiad odkrywa, chyba po raz pierwszy, iż Brolin zapisał się do tej roli na przynajmniej cztery filmy. To by oznaczało, że Cable pojawi się jeszcze w dwóch innych produkcjach, poza Deadpoolem i X-Force.

Wkrótce dowiemy się więcej, albowiem Deadpool 2 trafi do kin 1 czerwca 2018.


Źródlo: Comic Book Resources

Facebook Comments
Kliknij:
0