DP 2: Dlaczego Josh Brolin prawie zrezygnował z roli Cable?

Josh Brolin prawie zrezygnował z przyjęcia roli Cable w Deadpool 2!

Fani są podekscytowani nadchodzącym występem Josha Brolina, który ma zagrać podróżującego w czasie mutanta Cable w filmie Deadpool 2. Ale Brolin tak na prawdę prawie zrezygnował z tej roli.

W rozmowie z serwisem Collider, Brolin ujawnił, że miał zagrać w innym filmie – chociaż ostatecznie film nie został wydany. To właśnie spowodowało iż aktor mógł dołączyć do szeregów obsady Deadpool 2. Brolin jednak nie od razu zaakceptował tę rolę.

Na początku byłem jak ‚Nie wiem, chcę zagrać w George i Tammy’. Moja żona – dzięki Bogu – powiedziała, żeby chociaż to przeczytać. ‚Dlaczego tyle gadasz, po prostu to przeczytaj,’.

Dużo myślałem o tym. Więc, na swoim telefonie pamiętam, przeczytałem to. To było tak bezczelne, zabawne i histeryczne, że gdy tylko przeczytałem całość, powiedziałem ‚To jest to’. Nie miałem pojęcia co to dokładnie jest, ale myślę, że zrobiliśmy coś na prawdę wyjątkowego.

Brolin podpisał kontrakt na nadchodzący film X-Force i przypuszczalną kontynuacją. Prawdopodobnie pojawi się również w Deadpool 3, o ile dwójka wypadnie dobrze.

Deadpool 2 w reżyserii Davida Leitcha trafi do kin 1 czerwca. W filmie wystąpią m.in. : Ryan Reynolds jako Deadpool, T.J. Miller jako Weasel, Brianna Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead oraz inni.


Źródło: www.cbr.com

Facebook Comments
Kliknij:
0