DP 2: Josh Brolin ‚Rola Cable’a dała mi niezły wpier..’

Nie jest tajemnicą, że Josh Brolin musiał dużo zapierda… znaczy się trenować, aby przygotować się do roli super-muskularnego mutanta Cable’a. No i w sumie bardzo dobrze, że tak się stało. W wywiadzie z serwisem Collider Brolin ujawnił, że nagrywanie scen do filmu było wyczerpujące i spowodowało więcej niż jeden uszczerbek na zdrowiu aktora.

„[David] robi to w czym jest najlepszy, co moim zdaniem jest bardzo mądre. Jest w tym mnóstwo akcji,”

wyjaśnia aktor.

„Śmiesznym jest to, że facet, który ma prawie 50 lat, jest w najlepszej formie swojego życia, szczególnie zewnętrznie. Byłem bardzo zdyscyplinowany w całym tego słowa znaczeniu, dosłownie musiałem zapierda**ć. To wszystko co wiem. Miałem kaskaderów rzucających mnie z miejsca na miejsce. Mam problem z ramieniem, kolanami, muszę się teraz z tym zmierzyć, ale mam już to za sobą. Już mamy to za sobą. Pracowałem ciężko i cierpiałem z tego powodu.”

Cable zadebiutował w 1986 roku jako Nathan Summers, syn Cyclopsa oraz Madelyne Pryor (klon Jean Grey w Uncanny X-Men #201). Postać pierwszy raz pojawiła się pod pseudonimem Cable w 1990 roku w New Mutants #87. Jest on znany jako lider X-Force. W szeregach X-Force znajdziemy również Domino oraz Deadpoola. Wprowadzenie Cable i Domino do Deadpool 2 pomoże utorować drogę do planowanej przez Fox franczyzy filmu X-Force.

Deadpool 2 w reżyserii Davida Leitch’a trafi do kin 1 czerwca 2018 roku. Obsada: Ryan Reynolds jako Deadpool, T.J.Miller jako Weasel, Brianna Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead, Leslie Uggams jako Blind Al, Stefan Kapičić jako głos Colossusa, Karan Soni jako Dopinder; wraz z nowymi aktorami: Zazie Beetz jako Domino, Josh Brolin jako Cable, Julian Dennison w nieznanej roli oraz Jack Kesy jako złoczyńca najprawdopodobniej Black Tom Cassidy.


Źródło: www.cbr.com

Facebook Comments
Kliknij:
0