X-Force potwierdzony, Drew Goddard reżyserem.

Studio FOX wyznaczyła reżysera dla nadchodzącego filmu X-Force, gdzie główne role będą należeć do Deadpoola oraz Cable’a, odgrywanych przez Ryana Reynoldsa i Josha Brolina. Drew Goddard napisze scenariusz i wyreżyseruje obraz, który będzie się obracał na około oddziału specjalnego do brudnej roboty, pod nazwą X-Force. Obaj wspomniani bohaterowie będą liderami drużyny. Charakterystyką oddziału ma być bardziej agresywne i bezlitosne podejście do zadań, w porównaniu z takimi X-Men, zgodne jednocześnie z komiksowym pierwowzorem.

Producentami mają być Simon Kinberg, Ryan Reynolds i Lauren Shuler Donner.

Drew Goddard ma też w kolejce Bad Times at the El Royale dla Foxa, gdzie w rolach głównych wystąpią Chris Hemsworth i Jeff Bridges. Scenariusz jest już napisany, a reżyseria nastąpi wkrótce. Po tym, reżyser planuje się wziąć za X-Force.

 
Reżyserowi nie jest obcy temat superbohaterski. Pracował m.in przy Daredevilu dla Netflixa, a także miał napisać scenariusz do Sinister Six, spin-offu Spider-Mana z Andrew Garfieldem, póki ten nie został anulowany.
Warto zaznaczyć, że u nas w Polsce także, na dniach zostanie wydany Uncanny X-Force, o którym pisaliśmy tu. Przedstawia on, najbardziej popularną inkarnację drużyny, prowadzoną scenariuszem Ricka Remendera, wieloletniego weterana komiksowego.
Źródło: Deadline

 

Facebook Comments
Kliknij:
0