Rob Liefeld narysuje okładki do Cable #150

Jak wszyscy wiemy (lub nie…) Nate Summer aka. Cable tworzy nową drużynę mutantów, by rozpocząć z kopem swój cykl w Marvel Legacy.

Okładki dla tej serii będą wspomagane przez nikogo innego, jak ojca serii X-Force (i Deadpoola) Roba Liefelda. Rob tworzy powoli kilka szkicy dla okładek komiksu Cable #150, który będzie opowiadał o Nathanie, jak ten tworzy swoją drużynę złożoną z ulubieńców fanów. Liefeld narysował także jedna z okładek, nawiązującą do swoich poprzednich prac nad okładkami do komiksów X-Force, uwzględniającą takie postaci jak Warlock, Cannonball, Boom Boom i Sunspot.

Rysowanie Cable’a z grupą nowych mutantów to natychmiastowa ekscytacja, podsycona nutką nostalgii. Wejście Cable’a w komiksie The New Mutants #87 było naprawdę momentem, kiedy wszystko ruszyło z kopyta w mojej karierze. To zaszczyt by być filarem ze swoją postacią w X-Panteonie, który obecnie będzie na serii nowych okładek.

Rzekł Rob Liefeld w wywiadzie dla Comicbook.com. Wszystkie jego prace będą exclusive’ami dla RobLiefeldCreations.com.

Ed Brieson opowiada o tym, co będzie się działo w nowej historii:

W tej serii, Cable wie tylko o tym, że ktoś się cofnął w czasie i zabił pewnego mutanta w Nowym Orleanie. Kiedy zaczyna odkrywać kolejne warstwy tej intrygi, to powoli rozumie większy obraz tego, na przeciwko czemu ma stanąć, wobec czego rekrutuje członków do swojej drużyny, by tego dokonać. Drużyna będzie się składać z Longshota, Shatterstara, Doopa, X-23, Blink i Armora i każda z tych postaci ma swój własny zestaw umiejętności by wytropić i unieszczkodliwić zabójce. Zabierzesz choćby jednego z nich z tej drużyny i wszystko będzie stracone.

Cable #150 trafi do sklepów już 18 października.


Źródło: ComicBook

Facebook Comments
Kliknij:
0