Mutant Response Division pojawi się w Deadpool 2

Pojawiło się w sieci nowe zdjęcie z planu filmu Deadpool 2, które zwiastuje nadejście grupy, odpowiedzialnej za polowania na mutantów.

Mowa o Mutant Response Division, znanej z kart komiksów, która jest odpowiedzialna za łowy na mutantów, pod wodzą niejakiego Bolivara Traska. Owa drużyna już się pojawiła w filmie X-Men: Days of Future Past, gdzie przewodził jej Trask, odgrywany przez Petera Dinklage. Nie wiadomo jednak, czy ta sama osoba odegra tą postać w filmie Deadpool 2, ze względu na dość mocne pomieszanie kanonu w filmach z serii X-Men od FOX.

Zdjęcia grupy zostały zrobione przez wyjątkowo namolnego fana, który już wcześniej upublicznił kilka materiałów w internecie.

Zdjęcie z Twittera znajdziecie poniżej:

The Mutant Response Division, w skrócie MRD, została utworzona po incydentach powiązanych z Leper Queen. Oddział X-Force podołał zatrzymaniu kilku jej planów, ale nim to zrobili, Queen wyzwoliła na świat zmodyfikowanego Legacy Virusa, powodując przy tym szał u mutantów, co zaowocowało śmiercią wielu z nich, nie mówiąc już o setkach cywili.

Wkrótce dowiemy się, co oddział MRD miał by robić w filmie, bo Deadpool 2 trafi do kin już 1 czerwca 2018.

Źródło: ComicBook

Facebook Comments
Kliknij:
0