Josh Brolin chwali grę Ryana Reynoldsa w Deadpoolu 2

Ryan Reynolds wprost uwielbia Josha Brolina i vice-versa, według ostatnich doniesień. Podczas ostatniej rozmowy dla  Entertainment Weekly, aktor wcielający się w rolę Cable’a – mutanta z przyszłości, będącego zarażonym techno-organicznym wirusem i do tego syna Cyclopsa, wypowiadał się nadwyraz miło o Reynoldsie:

To wspaniały facet. Bardzo bystry i uroczy, a także przystojny. Jest cwaniakiem takim, który jako jedyny widział potencjał w tym filmie i próbował go przenieść na srebrny ekran przez 8 lat i nie był w stanie, aż się w końcu udało. Myślę, że jest naprawdę czuły w tym co robi. To świetny producent dla tego filmu, należy mu się ogromna ilość zaufania.

Josh nie myli się co do zaangażowania Ryana w film Deadpool. Miłość aktora do najemnika z niewyparzoną gębą rozpoczeła się w momencie, kiedy zobaczył swoje nazwisko w jednym z komiksów. Od tamtej pory, gwiazdor próbował przenieść Deadpoola do kin, z wyjątkowo mizernym skutkiem przy  X-Men Origins: Wolverine, gdzie postać Wade’a była niczym, co by przypominało oryginał. Reynolds potem podjął współpracę z Timem Millerem, by przygotować filmik testowy, który miał wspomóc start Deadpoola do Hollywood, aczkolwiek studio, brzydko mówiąc, olało projekt. Przynajmniej do czasu, aż filmik nie wyciekł do sieci, gdzie zebrał ogromną ilość pozytywnego odbioru. Niektórzy twierdzą, iż to sam Reynolds wypuścił film do internetu. Stąd losy się już potoczyły należytym torem, gdzie w zeszłym roku mogliśmy oglądać pierwszą część najemnika z niewyparzoną gębą, a w przyszłym roku dostaniemy długo wyczekiwany sequel.

Reynolds dla  Fandango, wypowiedział się o roli Brolina:

To będzie bardzo interesujace. Spędziłem ostatni tydzień na przyjmowaniu ciosów, które we mnie celował Josh. Zarówno tych werbalnych, jak i literalnych i uważam, że wyszło fantastycznie. On bedzie niesamowity. Niesamowity Cable!

Deadpool 2 trafi do kin już 1 czerwca 2018 roku. W roli głównej wystąpi Ryan Reynolds, zaś w pozostałych Josh Brolin, Zazie Beetz oraz T.J Miller. Za reżyserie odpowiada David Leitch, znany z filmu John Wick.

Źródło: ComicBook

Facebook Comments
Kliknij:
0