Reżyser o tym, co może się pojawić w ‚Deadpool 2’

Wczoraj mieliśmy dla Was newsa dotyczącego opcjonalnego wystąpienia Spider-Mana w sequelu Deadpoola, dziś mamy dla Was inną informację. Wszyscy wiemy, iż Wade Wilson nie ma granic w komiksach tj. gada ze swoimi chmurkami w komiksie, jest świadomy bycia w komiksie, wie, o istnieniu m.in. Batmana itp. Wychodzi na to, że w filmie będzie podobnie, mianowicie w jednym, konkretnym temacie. Reżyser nadchodzącego sequelu Deadpoola, David Leitch, chce iść ponad granice czwartej ściany:

Wszsystko w świecie Deadpoola jest możliwe. To tak szalone uniwersum, ale nie wolno mi tu powiedzieć co planujemy. To całe sedno zabawy z Deadpoolem, że nie wiesz o co chodzi i korci Cię by spytać o niego. Myślę, że to mówi wszystko. Jak często masz postać, z którą byś chętnie pogadał na te wszystkie tematy?

Wypowiedział się także, o możliwościach, jakie mogą pojawić się w przyszłości.

Jestem strasznie podekscytowany postaciami, które trafią do tego uniwersum, i myślę, że dużo to mówi o postaci, którą wykreował Ryan. On jest idealny do tej roli.

Co to może oznaczać? Czy może doczekamy się wyczekiwanego przez fanki zwłaszcza, panseksualnego Deadpoola? Tego dowiecie się już za rok. Deadpool 2 trafi do kin 1 czerwca 2018 roku. W rolach głównych zobaczymy m.in. Ryana Reynoldsa, Zaazie Beetz oraz Josha Brolina.

Źródło: ComicBookResource

 

Facebook Comments
Kliknij:
0