Czy zobaczymy Spider-mana w Deadpool 2?

[Dla lepszych wrazeń estetycznych włącz TO.] Kto ma prawa do filmowego Spider-mana? Sony? Czy Marvel ze swoim MCU? Gdzie jest sens życia? Co robimy? Dokąd zmierzamy? Czy zobaczymy Spider-mana w Deadpool 2? [Dobra możesz już wyłączyć tą muzyczkę]

Pamiętacie ten filmik?  To dobrze ! Ale, ale… Według fanów staruszkiem na tym filmiku mógłby być nie kto inny niż Ben Parker. Więc internauci wysnuli kolejną teorię, że Spidey mógłby pokazać się w Deadpool 2, choćby na chwilę. Teoria ta nie jest bez sensu bo ci dwaj goście nie raz spotykali się na łamach komiksów. A nawet mają wspólną serię trwająca od marca 2016 roku. Ale wracając do teorii, fani opierają swoje twierdzenie na tym że Deadpool po zobaczeniu martwego staruszka, kładzie się na nim i zaczyna jeść lody Jerry Garcia wyprodukowane przez Ben & Jerry’s Ice Cream (rozumiecie, że BEN? czaicie kurde?). Znając Deadpoola ma to jakiś sens, bo wszelakie jego żarty wykraczają poza jakiekolwiek normy, więc może być to możliwe.

No i na koniec łapcie krótką odpowiedź reżysera Deadpoola 2 Davida Leitcha:

To naprawde interesujące pytanie – powiedział nieśmiało Leitch. „Myśle, że ludzie powinni kontynuowac teorytezowanie, kim byl ten stary czlowiek.

Facebook Comments
Kliknij:
0