MEZCO One: 12 X-Force Deadpool – Zapowiedź

Tego można się spodziewać po niemal każdej figurce Deadpoola. Kolejny wariant X-Force pojawi się w sprzedaży w tym roku. Tym razem jest to odrestaurowana wersja z serii MEZCO ONE: 12. Nowy Wade Wilson jest wzbogacony o kilka dodatkowych elementów, względem pierwowzoru.

Opis dystrybutora: Najemnik z niewyparzoną gębą z X-Force, dołącza do serii One 12: Collective, z idealnie odwzorowaną twarzą i w swoim, uszczegółowionym do granic możliwości, wdzianku. Deadpool ma ponad 30 punktów ruchu i ręcznie malowane elementy, w skład których wchodzą min. dwie, zupełnie nowe głowy, sześć wymienialnych dłoni i ręcznie szyty kostium. Akcesoria uwzględniają cztery granaty, karabinek maszynowy, katany, a także ekskluzywną wyrzutnię rakiet, granatnik z sześcioma granatami oraz dwa SMG. Ponadto, w zestawie znajduje się baza, w skali 1:12, z rączką do pozowania, zapewniająca różne możliwości ustawienia postaci. 

Sugerowana cena to równo 80 dolców + koszta wysyłki. Planowany termin wypuszczenia na rynek to wrzesień tego roku. Nie jest wykluczone, iż figurkę znajdziemy w naszym, rodzimym sklepie Stworki Potworki. Warto pytać. Preorder można złożyć w tym miejscu.

Kliknij aby powiększyć: 

Facebook Comments
Kliknij:
0