DP 2: Weasel i Dopinder będą mieli swój własny wątek w filmie!

Chociaż wątek kierowcy taksówki Dopindera(Karan Soni) był tylko małą częścią w pierwszej odsłonie filmu Deadpool, powróci on do Deadpool 2. Tym razem swoją historię będzie dzielił z Weaselem (T.J.Miller).

Podczas wywiadu z ScreenRant Miller wyjaśnia:

„Będziemy kręcić w sierpniu i wrześniu, a będzie to bardzo Weaselowskie…kierowca taksówki i Weasel mają dość zabawny wątek, który nie wiem czy znajdzie się [w filmie], ale coś o tym wspominali i to na prawdę mnie rozbawiło. Lubię go, byłem z nim na przyjęciu świątecznym, jest bardzo zabawny, szybki – nie spotkaliśmy się jakoś w pierwszej części…Więc wiecie [fani mogą się spodziewać] takich rzeczy. Myślę, że na prawdę budują ten świat i decydują o tym, co będzie dalej.”

W pierwszym filmie, po raz ostatni zobaczyliśmy Dopindera jak brał udział w wypadku samochodowym, w którym bagażnik z przetrzymywanym rywalem Bandhu się otworzył. Jeśli podążymy tą ścieżką, możemy wyciągnać wnioski, że Dopinder znalazł się w kłopotach. Jeśli chodzi o Weasela, ostatni raz widzimy go zaraz po tym jak Wade zabrał wszystkie bronie z domu. Możemy przypuszczać, że nadal pracuje w Sister Margaret’s School for Wayward Girls.

Miller śmiał się, że tym razem będzie miał większą rolę w filmie. Możliwe nawet, że jego praca nad Deadpool 2 przerwie jego karierę w Silicon Valley (Dolina Krzemowa) w HBO. Choć postać z serialu nie grzeszyła inteligencją, fani na pewno będą tęsknić za Erlichem Bachmanem.

Źródło: epicstream.com

Facebook Comments
Kliknij:
0