DP 2: Josh Brolin przygotowuje ‚makeup’ na Cable!

Nowy wizerunek Josha Brolina pokazuje, że aktor przygotowuje się do roli pełną parą! Tym razem przyszła pora na twarz.

W komiksie, Cable zostaje zarażony techno-organicznym wirusem. W wyniku czego jego oko stało się cybernetyczne, tak samo jak jego ramię. Prawa strona twarzy Cable jest cała w bliznach!

Brolin opublikował następujące foto siebie, ukazujące jego makeup. Możemy zobaczyć, iż połowa twarzy aktora jest pokryta formą. Aktor podpisał zdjęcie następująco:

„Szaleństwo na krawędzi. Twarz przemienia się w coś mechanicznego, ostrego, włosy też się zmieniają, mechaniczne ramię, wybrzuszone. Gdzie jest Deadpool?!? Patrzę. Patrzę. Wszystko co dostałem to tylko tych dwoje…modelujących, dźgających, zmieniających mnie w coś twardego.”

Zdjęcie pokazuje również inny wygląd fryzury Brolina.

Deadpool 2 jest już w fazie kręcenia, pierwsze foty możecie zobaczyć w TYM newsie.

Premiera filmu jest zaplanowana na 1 czerwca 2018 roku. Reżyserem jest David Leitch. Aktorzy, którzy wystąpią w filmie to m.in.: Josh Brolin jako Cable, Zazie Beetz jako Domino, Leslie Uggams jako Blind Al, Morena Baccarin jako Vanessa, Brianna Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead, Stefan Kapicic jako głos Colossusa, Shioli Kutuna w tajemniczej roli oraz Jack Kesy według plotek jako Black Tom Cassidy.

Źródło: www.cosmicbooknews.com

Facebook Comments
Kliknij:
0