Deadpool Kills Marvel Universe Again #1 – Zapowiedź

W sieci pojawiła się zapowiedź komiksu Deadpool Kills Marvel Universe Again #1 . Premiera komiksu jest zapowiedziana na 14.06.2017. Prezentujemy zapowiedź poniżej:

Deadpool zabija całe uniwersum Marvela znowu … i nikt nie jest bezpieczny!

Oto Twoje pierwsze spojrzenie na najnowszą serię Cullena Bunna i Dalibora Talajica. 

Nowy Jork, NY—6 czerwca 2017—Jeśli jesteś Deadpoolem i zatłukłeś uniwersum Marvela, dlaczego nie zjesz trochę Chimichang… a potem nie zamordujesz ich ponownie? Udowadniamy, nic nie smakuje tak dobrze jak zemsta, przynajmniej zdaniem gwiazdy Cullena Bunna  (X-Men Blue, Venomverse) i rysownika Dalibora Talajica (Deadpool Kills The Marvel Universe, Redwolf), którzy łączą się ramię w ramię by dać Wam  Deadpool Kills The Marvel Universe Again.  Najemnik z niewyparzoną gębą nigdy nie był tak nagrzany by chwycić za katanę.

Cullen Bunn o nowym komiksie:

To nie jest sequel do oryginalnej historii. To zupełnie nowa, krwawa rzeź. Uniwersum Marvela bardzo się zmieniło od czasów pierwszej serii. Więc oczywiście i Deadpool musiał zmienić swoją taktykę.

Jak to w końcu jest?

Deadpool łamie wszelkie granice w swoim morderczym szale. W drugim zeszycie oryginalnej serii, zamordował Spider-Mana. W drugim zeszycie tej serii, poleci za całą rodziną Petera Parkera. I to nie wszystko. Stary, dobry Wade podchodzi do tych morderstw na różne, nowe sposoby i teraz poluje także na grube ryby. Jak Deadpool zamorduje cały panteon mitycznych istot? Dowiecie się w pierwszym zeszycie. A to dopiero początek krwawej jatki.

Oczywiście to, że jesteś Wade’em Wilsonem, nie oznacza że wszystko pójdzie jak z płatka – zwłaszcza, kiedy masz misję zamordować wszystkich X-Men, Avengers, Gwenpool, Spider-Mana i innych. Nie chcecie przegapić nowej, pięciozeszytowej mini-serii. Deadpool Kills Marvel Universe Again, uderza do sklepów w lipcu!

Scenariusz: Cullen Bunn

Rysunki: Dalibor Talajic

Okładki: Dave Johnson, Jay Fosgitt, Michael Walsh i Pepe Laraz

Premiera: 18.07.2017

Źródło: ComicBookResource

Facebook Comments
Kliknij:
0