Rola złoczyńcy w Deadpool 2 obsadzona! – News

Wszyscy wiemy już kto zagra sprzymierzeńców Deadpoola. Jednym z nich jest Cable, którego grać będzie Josh Brolin. A kto zagra rolę złoczyńcy? Kto stanie naprzeciw Wade’a Wilsona w drugiej części filmu?

Rola typka spod ciemniej gwiazdy przypadła aktorowi Jackowi Kesy’emu. Jest on najbardziej znany z serialu Wirus, w którym wciela się w postać Gabriela. Niestety nie wiadomo jeszcze kto będzie głównym złym charakterem w filmie. Krążą pogłoski, że Jack Kasy ma zagrać złoczyńcę z X-Men – Black Toma Cassidy.

Ów złoczyńca został stworzony przez Chrisa Claremonta i Dave’a Cockruma i po raz pierwszy pojawił się w komiksie Uncanny X-Men #101 w 1976. W uniwersum Marvela, Black Tom Cassidy jest mutantem, który potrafi manipulować i strzelać energią przez … roślinność. Używa Shillelagh jako swojej broni. Jest także kuzynem Seana Cassidy’ego, znanego jako Banshee, który był grany przez Caleba Landry’ego w X-Men: Pierwsza Klasa. Tom wychował córkę Banshee, Teresę, która wyrosła na mutantkę X-Force, znaną jako Siryn. Miała ona romans z Deadpoolem.

Data premiery Deadpool 2 to wstepnie 1 czerwca 2018 roku. Reżyserem filmu jest David Leitch. Na ekranie zobaczymy Ryana Reynoldsa jako Deadpoola, Josha Brolina jako Cable oraz Zazie Beets w roli Domino.

Źródło: comicbook.com

Facebook Comments
Kliknij:
0