NECA 1:4 Scale Deadpool – Recenzja

Tym razem nasz poczciwy serwis pokusił się na recenzję figurki firmy NECA. Świeżo sprowadzony przez Stworki Potworki, do kraju kwitnącego ziemniaka, Deadpool w skali 1:4, wpadł do naszej redakcji, gdzie odważnie się z nim zmierzyłem i powiem Wam szczerze że mam dość mocno mieszane uczucia z przewagą tych pozytywnych. Swojej opinii daję upust w poniższej recenzji, do której Was gorąco zapraszam 😉

Przetłumaczony opis dystrybutora: Najnowszy nabytek w naszej linii figurek w skali 1:4 czyli Najemnik z niewyparzoną gębą od Marvela!

Najprawdopodobniej najbardziej uzdolniony najemnik na świecie… i zdecydowanie najbardziej irytujący. Strzelający żartami, nawiązujący do popkultury, przełamujący czwartą ścianę, pożerający taco dowcipniś i zimno krwisty morderca w jednym, Deadpool który od dawna balansuje pomiędzy byciem bohaterem a złoczyńcą, maniakiem i geniuszem, byciem brzydkim a śmierdzącym. Ta niesamowicie szczegółowa, 18-calowa figurka ma ponad 30 punktów ruchu, dedykowanych rewelacyjnym pozom. Akcesoria uwzględniają katany, sai, karabiny maszynowe, pistolet i nóż. To wszystko z pasującymi kaburami i kieszonkami, w zestawie z wymiennymi dłońmi.

 

Facebook Comments
Kliknij:
0