Morena Baccarin jako Copycat w Deadpool 2?!? – News

 

Związek Wade’a Wilsona (Ryan Rynolds) z Vanessą (Morena Baccarin) był jednym z głównych wątków w pierwszym Deadpoolu. Koniec końców para zjednoczyła się szczęśliwie w filmie, ale fani nie są pewni co będzie dalej. Czy Vanessa pojawi się w sequelu?

W rozmowie z Cinema Blend, Baccarin ujawiła co może się zdarzyć z Vanessą i jej związkiem z Wadem. Vanessa myślała, że jej narzeczony nie żyje, ale okazał się być superbohaterem-mutantem. Co może z tego wyniknąć?

„Chciałabym zobaczyć ewolucję [Copycat] oraz jak ona się nią staje. Uważam też, że bardzo ciekawe by było zobaczyć jej relacje z Wadem po tym wszystkim. Cały on i jego postawa się zmienia. Oraz w jaki sposób kontynuują ich związek.”

Wszyscy mają wielką nadzieję na to, że Vanessa ostatecznie przekształci się w Copycat. Copycat to zmieniającą kształt, kopiującą moce innych bohaterów mutantka, członkini X-Force w komiksach Marvela. Chociaż Vanessa w filmie nie przypominała mutantki, fani naprawdę chcą widzieć jej ewolucję. Baccarin odpowiada:

„Oczywiście każdy chce zobaczyć Copycat. Nie mam pojęcia czy to jest coś co oni mają w swoich planach czy nie.”

To po prostu hańba, że nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia transformacji Vanessy. Jednak wraz z ekscytacją Baccarin i fanów wymagających obejrzenia Copycat kto wie? Marvel Entertainment oraz Century Fox budują X-Force, więc wszystko jest możliwe!

Źródło: epicstream.com

Facebook Comments
Kliknij:
0