DEADPOOL: BAD BLOOD nowe arty! – News

Premiera Deadpool: Bad Blood, czyli nowego komiksu, którego autorem jest Rob Liefeld zbliża się wielkimi krokami. Z racji tego Marvel Comics podrzuca nam kilka nowych artów. W tej całkiej nowej serii możemy poznać świeżo upieczonego wroga Deadpoola, który zwie się Thumper.

Liefeld nie jest osamotniony w swoim przedsięwzięciu. Pomagają mu Chris Sims oraz Chad Bowers, chyba najbardziej znani ze swojej pracy nad ”X-Men ’92”. Natomiast kwestia szkiców została pozostawiona tylko i wyłącznie Liefeldowi.

Krótki opis komiksu:

DEADPOOL: BAD BLOOD OGN

Autorzy ROB LIEFELD, CHRIS SIMS & CHAD BOWERS

Ołówki oraz okładka ROB LIEFELD

ISBN: 978-1-302-90153-0

Strzelanki, sztyletowanie przeciwników – Deadpool przemierzał Marvel Universe na wesoło, co na przestrzeni lat przysporzyło mu wielu wrogów. Ale to już wszystko ma za sobą. Czy aby? Nowy brutalny wróg, znany jako Thumper stanął na drodze Najemnika z Niewyparzoną Gębą. Kim on jest? Jakie jest jego powiązanie z przeszłością Deadpoola?

Wade odbędzie podróż poprzez Marvel Universe po to, aby odkryć tajemnicę Thumpera. Deadpool stanie twarzą w twarz z wieloma znanymi postaciami – Cable, Domino, X-Force! Pojawi się nawet Star-Lord! Krew zostanie przelana i stare sprawy zostaną rozliczone. Wade Wilson musi się podjąć jednego z jego największych wyzwań.

Komiks dostępny w sprzedaży od 17 maja 2017r.

                                                                                     OKŁADKA:

 

                                                                                       ARTY:

 

Źródło: www.cbr.com

Facebook Comments
Kliknij:
0