Co Kerry Washington sądzi o swojej, rzekomej roli Domino? – News

W zeszłym miesiącu, aktorka Kerry Washington została posądzona o rzekomą rolę Domino w sequelu Deadpoola. News rzekomo wypłynął podczas programu ‚That Hashtag’, podczas którego powiedziano że wytwórnia FOX ma na oku tą aktorkę, podczas gdy aktorki Gugu Mbatha-Raw („Beyond the Lights”) Sienna Miller („Stardust”) odrzuciły wspomnianą rolę. Podczas gdy kręcenie ma się rozpocząć podczas tego roku, i zatrudnieniu David’a Leitch’a („John Wick”) na miejsce Tima Millera, jest wysoce prawdopodobne że wkrótce otrzymamy informacje na temat reszty obsady. Wstępnie oprócz domniemanej aktorki, w roli do postaci Nathana Summers’a aka. Cable’a jest rzekomo powołany Pierce Brosnan

Podczas wywiadu z Extra TV na gali Writers Guild Awards 2017, aktorka została zapytana o plotki związane z nią i postacią Domino. W gruncie rzeczy nic nie zostało potwierdzone ani zaprzeczone. Jedyne co aktorka odpowiedziała na pytanie to: ‚Nie mam nic do powiedzenia na ten temat’. 

 

Oczywiście to nie zaprzecza ani potwierdza niczego, chociaż sama aktorka zauważyła że to jest tylko i wyłącznie decyzja studia w kwestii doboru odpowiedniej obsady, pod odpowiednie postaci. Domino wraz z Cable’em pojawi się u boku gadającego najemnika w nadchodzącym sequelu. Postać Domino pojawiła się po raz pierwszy w 1992 roku, w komiksie ‚X-Force #8’ i została stworzona przez Roba Liefelda i Fabiana Nicieza. Film „Deadpool 2” jest zapowiedziany na 12 stycznia 2018 roku.

Źródło: cbr.com

 

Facebook Comments
Kliknij:
0