Już wiemy kto zagra Cable w Deadpool 2? – News

 

Prace nad filmem „Deadpool 2” wydają się zmierzać powoli do przodu i wkrótce studio będzie musiało podjąć decyzję kto wcieli się w postać Cable. Jako iż będzie on odgrywał dużą rolę w sequelu, jest to istotna informacja dla fanów. Niedawna konwersacja na Twitterze możliwe rozwieje nasze wątpliwości co do tej kwestii.

Twórca Cable, Rob Liefeld, podzielił się kto jego zdaniem najbardziej pasowałby do tej roli. Liefeld wysłał tweeta do gwiazdy ”Les Misérables. Nędznicy ” i ”Człowieka ze stali”, Rusella Crowe, w którym pisze ”you should read for #Cable in Deadpool and X-Force. Just sayin …”, co możemy przetłumaczyć jako ”powinieneś przeczytać #Cable w Deadpool i X-Force. Tak tylko mówię…”. Crowe bardzo szybko odpowiedział – ”Powinienem to przeczytać?”.

To mogło zakończyć całą akcję, ale Crowe odpisał jeszcze, że jeśli @VancityReynolds się tym zainteresuje to na pewno znajdzie sposób. Liefeld nie pozostał dłużny, wysłał tweeta do Crowe oraz do Reynoldsa zawierający przeróbkę zdjęcia Crowe dodając „forgive me sir. It’s an absolutely irresistible notion.” (co możemy przetłumaczyć jako ”przepraszam pana, To było nie do odparcia”)

Liefeld po całej akcji opublikował jeszcze jednego tweeta – „Note to self, do not tweet @russellcrowe caffeine before nodding off to sleep.”

Rzecz w tym, że nigdzie w całej konwersacji Crowe nie zaprzeczył jakoby miał zagrać Cable. Do tego otagował Reynoldsa w drugiej odpowiedzi. Kto wie, może Crowe już się szykuje do roli Cable?

Całą wypowiedź wraz z przeróbką zdjęcia prezentujemy poniżej.

Źródło: comicbook.com

Facebook Comments
Kliknij:
0