Hasbro Marvel Legends Deadpool Wave?! – News

Pewnie przynajmniej jakaś część z Was tu zbiera figurki więc pewnie tej części fandomu figurki z serii Marvel Legends nie są obce. Jak podaje rzekomo serwis The Fwoosh, już niebawem możemy się spodziewać całego Wave’u o nazwie ‚Deadpool Wave’.

Nie wiadomo co może on zawierać gdyż nie ma żadnych informacji poza tym że jest zapowiedziany ale myślę że możemy z powodzeniem spodziewać się takich postaci jak całe Deadpool Corps., Gwenpool, Bob Agent of Hydra czy może Shiklah. Nie wykluczone także że zobaczymy bliskich kompanów Wade’a Wilsona jak choćby Domino. BAF’em (Build a Figure) mógłby być np. Championpool (znany z komiksów ‚Deadpool Corps’) albo Venompool (znany choćby z komiksu ‚Deadpool: Back in Black’ lub gry Marvel Contest of Champions).

Myślę że dużo się póki co nie dowiemy przynajmniej nie do tegorocznej edycji SAN DIEGO COMIC-CON ale wiem że już mogę odkładać pieniążki. Mój portfel jest gnębiony w tym roku jak nie wiem. Będziemy Was informować na bieżąco. Póki co traktujcie to jak plotkę. Poniżej prezentujemy filmik wyżej wymienionego serwisu, na którym pojawiła się owa informacja. Dla niecierpliwych minuta w której się zaczyna o tym mowa to 10:39. Miłego oglądania.

Facebook Comments
Kliknij:
0