Gwenpool #13 – ekskluzywna zapowiedź

Mamy dla Was ekskluzywny preview komiksu ‚Gwenpool #13’. Co w nim ekskluzywnego? Ano to że wreszcie Gwenpool spotka Deadpoola. Przeczytajcie co Marvel ma na ten temat do powiedzenia:

‚Poza imionami, morderczym poczuciem humoru i zarabianiu na robieniu okropnych rzeczy (zazwyczaj) złym ludziom, Deadpool i Gwenpool nie mają aż tak wiele wspólnego. Pewnie, oboje przebijają czwartą ścianę, ale komentarze Wade’a mają więcej wspólnego z faktem że jest psychiczny, podczas gdy Gwendolyn daje komentarze odnoszące się do jej wiedzy, którą nabyła w zwykłym świecie na temat uniwersum Marvela. Świecie w którym postacie z którymi obcuje, są jedynie bohaterami z kartek komiksów. (Wiem, chore co nie?) .

Mając to na uwadze, mamy niespodziankę że ta dwójka skrzyżuje swoje drogi po raz pierwszy odkąd Gwenpool pojawiła się w komiksach a konkretniej na wariancie okładki w czerwcu 2015. To wszystko się zmieni w Marcu, chociaż ‚Gwenpool #13′ będzie miał miejsce dopiero po walce antybohaterki z Arcade’em. A tu dajemy Wam ekskluzywny wgląd na ten zeszyt, gdzie próbuje przetrwać w świecie znanym jako Murderworld. Gwen musi szukać pomocy u Wade’a Wilsona.’

Gwenpool #13
(S) Christopher Hastings (A) Gurihiru, Alti Firmansyah (OA) Gisele Lagace
*Gwen zostaje wrzucona przez Arcade’a … do świata RPG?!?!?
*Miecze i Magia, w stylu Gwenpool!
*Uwaga, ten LARP będzie DARP!
Dla nastolatków – T+
Premiera 08.03.2017
$3.99

 

Facebook Comments
Kliknij:
0